Стандартна версія
Комісіяз регулювання азартних ігор та лотерей
ГоловнаПроєкти регуляторних актів04.08.2022, 09:52

Проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Порядку інспектування гральних закладів»

Повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Порядку інспектування гральних закладів» (далі – проєкт рішення), розробленого на виконанняпунктів 27, 28 частини першої статті 8 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», абзаців тридцять сім, тридцять вісім підпункту 1 пункту 4 Положення про Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 року № 891, якими визначено, що КРАІЛ відповідно до покладених на неї завдань реалізує державну політику у сфері організації та проведення азартних ігор, зокрема,  призначає осіб для моніторингу гральних закладів та затверджує порядок інспектування гральних закладів.

Метою проєкту рішення є визначення процедури проведення інспектування гральних закладів особами призначеними для моніторингу гральних закладів, в яких організовуються та проводяться азартні ігри.

Проєкт рішення розміщено на офіційному вебсайті КРАІЛ у розділі «Проєкти регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування за адресою:

Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11;

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей: в паперовій формі (обґрунтовані зауваження та пропозиції до проєкту постанови з обов’язковим зазначенням усіх аргументів, обґрунтувань, посилань на законодавство, інше щодо необхідності врахування зауважень/пропозицій разом з протоколом розбіжностей) на поштову адресу вул. Б. Грінченка, 3, м. Київ, 01601 або в електронній формі у форматі doc. на електронну адресу: info@gc.gov.ua.

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...