Стандартна версія
Комісіяз регулювання азартних ігор та лотерей
ГоловнаКРАІЛКонсультативно-дорадчі органи

Консультаційно-експертна рада

 

Інформаційне повідомлення про продовження формування складу КЕР КРАІЛ  

Повідомляємо про те, що строк прийняття заяв та документів від кандидатів для включення їх до складу Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (далі – КЕР КРАІЛ) продовжено до повного формування персонального складу.

Ми прагнемо налагодити ефективний діалог з експертним середовищем грального ринку.

Нагадуємо, що до складу КЕР КРАІЛ можуть бути включені українські та іноземні науковці та практикуючі фахівці, які за характером своєї діяльності є професіоналами (експертами) з питань організації та проведення азартних ігор та лотерей.

Пропонуємо визначитись та направити від кожної сфери азартних ігор експертів, які будуть представляти інтереси окремого виду азартних ігор та лотерей.

КРАІЛ пропонує всім бажаючим науковцям та практикуючім фахівцям, хто відповідає зазначеним вимогам, подавати свої кандидатури для включення до складу членів КЕР КРАІЛ разом із інформацією, що підтверджує відповідність кандидата зазначеній вище вимозі, та мотивувальним листом.

Пропозиції щодо кандидатів приймаються на електронну скриньку КРАІЛ: info@gc.gov.ua.

Інформаційне повідомлення щодо продовження строків формування складу Консультаційно-експертної ради

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей повідомляє про те, що строк прийняття заяв та документів від кандидатів для включення їх до складу Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (далі - Рада) продовжено до 20.01.2021.

До складу Ради можуть бути включені українські та іноземні науковці та практикуючі фахівці, які за характером своєї діяльності є професіоналами (експертами) з питань організації та проведення азартних ігор та лотерей.

КРАІЛ пропонує всім бажаючим, хто відповідає зазначеним вимогам подавати свої кандидатури для включення до складу членів Ради разом із інформацією, що підтверджує відповідність кандидата зазначеній вище вимозі та мотивувальним листом.

Пропозиції щодо кандидатів приймаються до 20 січня 2020 року на електронну скриньку: info@gc.gov.ua.

Інформаційне повідомлення щодо формування складу Консультаційно-експертної ради

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей повідомляє про те, що 20 листопада 2020 року її рішенням було затверджено Положення про Консультаційно-експертну раду Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (далі - Рада).

До складу Ради можуть бути включені українські та іноземні науковці та практикуючі фахівці, які за характером своєї діяльності є професіоналами (експертами) з питань організації та проведення азартних ігор та лотерей.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей пропонує всім бажаючим, хто відповідає зазначеним вимогам подавати свої кандидатури для включення до складу членів Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей разом із інформацією, що підтверджує відповідність кандидата зазначеній вище вимозі та мотивувальним листом.

Пропозиції щодо кандидатів приймаються до 02 грудня 2020 року на електронну скриньку: info@gc.gov.uа.

Персональний склад Консультаційно-експертної ради КРАІЛ
ПОЛОЖЕННЯ про Консультаційно-експертну раду Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...