Стандартна версія
Комісіяз регулювання азартних ігор та лотерей
ГоловнаПроєкти регуляторних актів29.06.2021, 16:08

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження уніфікованої форми акта, складеної за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері організації та проведення азартних ігор»

Повідомляємо про початок проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження уніфікованої форми акта, складеної за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері організації та проведення азартних ігор», розробленого на виконання частини сьомої статті 10 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» (далі Закон), абзацу восьмого частини другої статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Проєктом рішення передбачається затвердити уніфіковану форму акта, що складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері організації та проведення азартних ігор. Зазначена форма розроблена відповідно до вимог Методики розроблення уніфікованих форм актів, що складаються за результатами планових заходів державного нагляду (контролю), затвердженої постановою Кабінету Міністрі України від 10.05.2018 № 342 (зі змінами).

Дія проєкту рішення поширюватиметься на фахівців КРАІЛ та суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з організації та проведення азартних ігор.

Прийняття проєкту рішення сприятиме запровадженню єдиного підходу до документального оформлення результатів заходів державного нагляду (контролю) у сфері організації та проведення азартних ігор.

Обґрунтовані зауваження та пропозиції до проєкту рішення (з обов’язковим зазначенням усіх аргументів, обґрунтувань, посилань на законодавство, інше щодо необхідності врахування зауважень/пропозицій) просимо надсилати листом разом з  протоколом розбіжностей протягом 15 днів з дня його оприлюднення до КРАІЛ в електронній формі у форматі doc. на електронну адресу: info@gc.gov.ua.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення — (044) 234 50 05.

Прізвище, ім’я відповідальної особи — Биков Євген, провідний спеціаліст відділу нормативно-правового регулювання департаменту методології.

Звіт за результатами проведення електронних консультацій з громадськістю не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті КРАІЛ в рубриці «Електронні консультації».

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...