Стандартна версія
Комісіяз регулювання азартних ігор та лотерей
ГоловнаПроєкти регуляторних актів18.06.2021, 09:57

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Опису ідентифікаційної картки гравця»

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей повідомляє про початок проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Опису ідентифікаційної картки гравця».

Проєкт рішення розроблено на виконання пункту 29 частини першої статті 8, абзацу другого частини третьої статті 17 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», абзацу тридцять дев'ятого підпункту 1 пункту 4 Положення про Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 891.

Проєкт рішення визначає перелік даних, що мають міститися в ідентифікаційній картці гравця для здійснення верифікації гравця або відвідувача.

Дія рішення поширюватиметься на фізичних осіб — гравців та фізичних осіб — відвідувачів, а також суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з організації та проведення азартних ігор.

Прийняття проєкту рішення дозволить забезпечити ідентифікацію фізичної особи — гравця або фізичної особи — відвідувача з метою дотримання вимог Закону щодо заборони приймати ставки та виплачувати (видавати) виграші (призи) в азартній грі особам молодше 21 року. Реалізація проєкту рішення не матиме негативного впливу на ринкове середовище, забезпечить захист прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави.

Обґрунтовані зауваження та пропозиції до проєкту рішення (з обов’язковим зазначенням усіх аргументів, обґрунтувань, посилань на законодавство, інше щодо необхідності врахування зауважень/пропозицій) просимо надсилати листом разом з протоколом розбіжностей протягом 15 днів з дня його оприлюднення до КРАІЛ в електронній формі у форматі doc. на електронну адресу: info@gc.gov.ua.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення — (044) 234 50 05.

Прізвище, ім’я відповідальної особи — Биков Євген, провідний спеціаліст відділу нормативно-правового регулювання департаменту методології.

Звіт за результатами проведення електронних консультацій з громадськістю не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті КРАІЛ в рубриці «Консультації з громадськістю».

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...