Стандартна версія
Комісіяз регулювання азартних ігор та лотерей
ГоловнаІнформаційні повідомлення20.04.2022, 18:34

Запрацював сервіс для замовлення витягу із системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»

У звʼязку з повномаштабним вторгненням російської федерації в Україну певний час надання окремих адміністративних послуг було тимчасово зупинено.

Але з кожним днем, з урахуванням поточної ситуації щодо безпеки, все більше державних органів у різних регіонах відновлюють свою роботу та надання адміністративних послуг.

Так, 18 квітня 2022 року запрацював сервіс vytiah.mvs.gov.ua, за допомогою якого громадяни України можуть отримати електронну послугу замовлення
витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості».

Електронний сервіс дозволяє замовити та отримати витяг про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. Порядок отримання електронної послуги регламентує Наказ МВС від 30.03.2022 № 207 «Деякі питання ведення обліку відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.04.2022 № 425/37761. Детальніше з інформацією можна ознайомитися на офіційному вебсайті Уряду.

❗Довідка про відсутність судимості керівників, головного бухгалтера або особи, на яку покладено обов’язок ведення бухгалтерського обліку, власників істотної участі та кінцевих бенефіціарних власників здобувача ліцензії є обовʼязковим документом при зверненні до КРАІЛ із заявою про отримання ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор, тож відновлення надання вказаної адміністративної послуги у новому цифровому форматі є одним з чинників спрямованих на поступове відновлення активності нових учасників ринку азартних ігор.

Нагадаємо, що КРАІЛ повністю відновила свою роботу та забезпечує в період дії воєнного стану надання адміністративних послуг у сфері організації та проведення азартних ігор.

Подати заяву про отримання ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор можна в електронному вигляді.

З рекомендаціями щодо подання документів до КРАІЛ в електронній формі можна ознайомитись на офіційному вебсайті КРАІЛ за посиланям: https://gc.gov.ua/ua/Informatsiini-povidomlennia/33190.html.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...