Стандартна версія
Комісіяз регулювання азартних ігор та лотерей
ГоловнаІнформаційні повідомлення02.02.2021, 15:48

Роз'яснення щодо подання документів на отримання дозволу, що підтвержує відповідність приміщення

До уваги власників приміщень, які мають намір отримати дозвіл, що підтверджує відповідність приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам, встановленим Законом України "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" (далі — Закон).

Відповідно до частини другої статті 8 Закону підтвердження відповідності приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам цього Закону здійснює Уповноважений орган шляхом видачі власнику приміщення дозволу, що підтверджує відповідність такого приміщення встановленим цим Законом вимогам до приміщення для грального закладу (далі - дозвіл).

Частиною четвертою статті 6 Закону визначено, що органом державного регулювання у сфері організації та проведення азартних ігор є Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей.

Пунктом 4 Порядку видачі власнику приміщення дозволу, що підтверджує відповідність приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам, встановленим Законом України "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор", затвердженого рішенням КРАІЛ від 17.12.2020 № 26, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2021 р. за N 65/35687 (далі - Порядок), передбачено, що дозвіл видається Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей.

Відповідно до абзацу другого частини другої статті 8 Закону та пункту 5 Порядку для отримання дозволу заявник (уповноважена особа) подає особисто або надсилає поштою до Уповноваженого органу заяву за формою згідно з додатком 1, до якої додаються оригінал та/або належним чином засвідчені копії документів.

У зв'язку з чим, звертаємо увагу, що у заяві за формою згідно з додатком 1 про отримання дозволу та/або у супровідному листі необхідно обов'язково вказувати назву Уповноваженого органу якому подається (надсилається) заява, а саме: Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей.

Крім того, в заяві та документах, які подаються для отримання дозволу на приміщення в яких планується здійснювати визначений частиною першою статті 2 Закону вид діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор, необхідно вказувати інформацію про загальну площу приміщення його номер та поверх на якому воно розміщене, що надасть можливість КРАІЛ встановити відповідність конкретного приміщення вимогам, встановленим Законом.

Копія технічного паспорту повинна бути читабельна. 

 

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...