ГоловнаЦікаві статті16.12.2024, 15:00

Відповідальна гра: принцип відсутності стимулювання програшу гравця

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей продовжує інформувати громадськість щодо принципів відповідальної гри. Сьогодні розглянемо принцип відсутності стимулювання програшу гравця, дотримання якого сприяє захисту гравців від негативних наслідків азартної гри.

Як це працює?

Організатори азартних ігор зобов’язані утримуватися від будь-яких дій, що прямо чи опосередковано заохочують гравців до продовження азартної гри після програшу, зокрема:

  1. не надавати бонусних виплат, подарунків та/або товарів (послуг) у будь-якій формі, а також використовувати інші види заохочень, якщо їх надання залежить від факту програшу гравця;

  2. не створювати у гравця враження, що продовження гри після програшу може компенсувати втрати чи принести більший виграш.

Чому це важливо?

Такі обмеження спрямовані на захист гравців від ігрової залежності та зменшення ризику фінансових втрат. Відсутність стимулювання програшу є невід’ємною частиною відповідальної гри, оскільки дотримання цього принципу усуває фактор заохочення гравця до продовження азартної гри.

! До речі, у Швеції гемблінг-операторам не дозволяється надавати (пропонувати) гравцям бонусні пропозиції, за винятком, коли участь в азартній грі здійснюється вперше. Тобто гравцю можна пропонувати або надавати бонусні пропозиції лише під час його першої участі в одній із азартних ігор гемблінг-оператора.

Висновок:

Принцип відсутності стимулювання програшу є одним із інструментів створення організаторами азартних ігор безпечного середовища для гравців, спрямованого на захист гравців від необдуманих фінансових втрат і розвитку ігрової залежності, а його дотримання забезпечує захист громадян від можливих негативних наслідків азартних ігор.

У наступній публікації ми детально розглянемо принцип упередження ігрової залежності (лудоманії).

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...