Стандартна версія
Комісіяз регулювання азартних ігор та лотерей
ГоловнаГоловні події04.08.2021, 10:07

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів та Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей уклали Меморандум про взаємодію та співпрацю

Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та Голова КРАІЛ Іван Рудий підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю з метою забезпечення контролю за виконанням вимог законодавства про рекламу азартних ігор та організаторів азартних ігор.

Заходи в межах співпраці передбачають надання допомоги в розроблені проектів, впровадженні нормативно-правових актів та підготовці необхідних методичних матеріалів шляхом проведення спільних зустрічей, нарад та “круглих столів”.

 

“Укладений Меморандум з Держпродспоживслужбою допоможе нам здійснювати контроль за діяльністю організаторів азартних ігор, рекламодавців, виробників та розповсюджувачів реклами, які порушують вимоги щодо заборони замовлення, виготовлення, розміщення або розповсюдження реклами азартних ігор та організаторів азартних ігор. Щиро сподіваюся, що сукупність спільних заходів будуть ефективні для забезпечення контролю за виконанням вимог законодавства”, - зазначив Іван Тарасович Рудий.

IMG-20210729-WA0002-0211.jpeg

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...