Стандартна версія
Комісіяз регулювання азартних ігор та лотерей
ГоловнаГоловні події26.02.2021, 14:27

Комітет ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики ухвалив зміни до Податкового кодексу України

Правки покликані збалансувати ліцензійні платежі та податкове навантаження на ринок азартних ігор. Це позитивно вплине на залучення інвестицій та підтримає розвиток легального бізнесу. За таких обставин, підприємства зможуть провадити свою діяльність в сприятливих умовах.

Виділимо 4 важливі зміни. Проєкт встановлює єдину ставку податку на дохід у розмірі 10% для азартних ігор та лотерей. Суб’єкти господарювання також сплачуватимуть податок на прибуток за загальною ставкою 18%. Великі виграші від 8 мінімальних заробітних плат, тобто 48 000 грн, оподатковуватимуться податком на доходи фізичних осіб та військовим збором. Скасовується потрійна плата за ліцензії на діяльність букмекерів, онлайн — казино, а також ліцензії на гральні автомати.

КРАІЛ вбачає в цих змінах підґрунтя для ефективного розвитку ринку та зміну статус-кво. Проєкт Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей рухає законодавство слушним маршрутом.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...