Стандартна версія
Комісіяз регулювання азартних ігор та лотерей
ГоловнаГоловні події12.01.2021, 14:28

Держспецзв’язку та КРАІЛ уклали Меморандум про взаємодію у сфері кібербезпеки та кіберзахисту

12 січня відбулося підписання Меморандуму про взаємодію у сфері кібербезпеки та кіберзахисту між Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації і Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей. Від Адміністрації Держспецзв’язку Меморандум підписав Голова Служби Юрій Щиголь, від Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей – голова Комісії Іван Рудий.
2.jpg
Підписання Меморандуму відбулося в рамках реалізації положень Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» в частині забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту державних органів. Укладення Меморандуму про взаємодію у сфері кібербезпеки та кіберзахисту сприятиме механізму надання консультативно-методичної та практичної допомоги з питань кіберзахисту КРАІЛ в режимі онлайн.

3.jpg

Зазначений документ розширить спроможності КРАІЛ в галузі кіберзахисту, зокрема, удосконалення інформаційного обміну щодо реалізованих та потенційних кіберзагроз, розробку і реалізацію запобіжних, організаційних та інших заходів в сфері кіберзахисту та кібербезпеки.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...