Стандартна версія
Комісіяз регулювання азартних ігор та лотерей
ГоловнаГоловні події29.10.2020, 15:23

Створено Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про створення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей і Положення новоствореного органу.

Законом України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” передбачено створення спеціального органу державного регулювання – Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Для розробки підзаконних нормативно-правових актів, необхідних для запуску Комісії, було створено робочу групу, яку очолив Віцепрем’єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Метою робочої групи є запуск Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Зокрема:

  • ухвалення Положення
  • створення відкритих реєстрів із даними про організаторів азартних ігор
  • розроблення ліцензійних умов
  • створення системи онлайн-моніторингу відповідно до міжнародних стандартів.

Також Мінцифри допомагатиме у створенні інструменту для отримання ліцензії Online.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей здійснюватиме ліцензування, моніторинг та контроль за діяльністю учасників ринку. Вона дозволить:

  • легалізувати ринок азартних ігор та створити прозорі зрозумілі умови для провадження бізнесу в цій сфері
  • обмежити відвідування гральних закладів та участь в азартних іграх лудоманами (громадяни, які страждають явно вираженою ігровою залежністю)
  • отримувати додаткові суттєві надходження коштів до державного бюджету від продажу ліцензій та провадження діяльності у сфері азартних ігор та лотерей, які будуть спрямовані до Державного фонду підтримки медицини, спорту, освіти, культури та науки

Запуск роботи Комісії унеможливить діяльність нелегальних гральних закладів під виглядом проведення державних лотерей. А легалізація грального бізнесу стимулюватиме українську економіку, дозволить залучати інвестиції, створити додаткові робочі місця та отримати суттєве джерело додаткових надходжень до Державного бюджету України.

(Фото: пресслужба КМУ)

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...